Stříbrná souprava KRÁLOVSKÁ Ag 925/1000
Kód: 03-13676-3662Související produkty
Detailní popis produktu
- Stříbrná souprava v královském designu je šperk, který v sobě nese noblesu i výjimečný půvab.
- Zářivý centrální kámen je zvýrazněn menšími zirkony, které dodávají celému šperku luxusní třpyt.
- Šperk je povrchově upraven vrstvou Rhodia, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Spolehlivě drží po celý den.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s řetízkem a vytvořte tak dokonalý dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331657 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Zirkon |
| ? Barva: | Modrá |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Elegantní, Oválný |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 20 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 14,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 9,5 mm |
| ? Výška celé náušnice: | 15 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 12,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 9,5 mm |




