Stříbrná souprava ČESKÝ GRANÁT květina Ag 925/1000
Kód: 03-11589-2914Související produkty
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Luxusní třpytivý řetízek, se kterým uděláte parádu každý den. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit jeden z našich...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Krásný řetízek, který se skvěle hodí úplně ke všemu, co si vezmete na sebe. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak minimalisticky sólo nebo si na něj navěsit...
Náhrdelník Venezia broušený Šířka řetízku 1 mm Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000 Označený puncem ryzosti 925...
Elegantní a velice populární řetízek. Jemná očka jsou krásně propletená a vytváří tak provázek, či liščí ocásek. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Perfektní pevný stříbrný řetízek s krásně na těsno spojenými očky. Vyleštěné plošky se na světle nádherně blyští. Jednoduchý a okouzlující řetízek můžete nosit jen tak...
Dokonalý řetízek pro ženy, které touží zářit jako diamant. Řetízek je tak perfektně vybroušený, že vypadá, jakoby se skládal ze samých diamantů. Krásný řetízek, který se skvěle...
Detailní popis produktu
- Krásná a elegantní souprava
- Osazená českým granátem
- Špičková kvalita šperku z poctivého stříbra 925/1000
- Označené puncem ryzosti 925
- Ochranná povrchová úprava Rhodium
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08595741331213 |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Český granát |
| ? Barva: | Červená |
| ? Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| ? Motiv: | Přírodní, Květina |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška náušnice: | 17,5 mm |
| Šířka náušnice: | 9 mm |
| ? Výška celého přívěsku: | 18 mm |
| Výška přívěsku: | 12,5 mm |
| Šířka přívěsku: | 9,5 mm |
| Orientační váha: | 3,42 g |
Stříbrná souprava, která krásně doplní váš outfit královským dotekem, a to i díky rubínové barvě. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Projasní den vám...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Stříbrná souprava s českým granátem se skládá z dokonale sladěných šperků – náušnic a přívěsku. Sytě červené granáty dodávají šperku nádech luxusu a nadčasové krásy. Český...
Zářivá souprava, která přitáhne pozornost Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.
Jemný motiv srdce, který symbolizuje lásku Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava zlaceno žlutým 14K...
Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová úprava...
Zářivá souprava, ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem Třpyt kubických zirkonů nejvyšší AAA kvality Poctivé stříbro 925/1000 s puncem ryzosti Ochranná povrchová...
Stříbrná souprava s duhovým opálem ve tvaru slzy s krásným zdobením se zirkonky. Působí něžně díky bílému opálu, jehož barva dokonale rozjasňuje své okolí. Ideálně...
Stříbrná souprava s nádhernými čirými zirkony, pro ty, kdo chtějí zářit na každém kroku. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem odráží každý paprsek světla, díky...
Stříbrná souprava s říční perlou a krásnými čirými zirkony. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci...
Stříbrná souprava s duhovým opálem. Ideálně slazené šperky náušnice s přívěskem. Zajistí vám neustálou ladnost a eleganci v každé situaci.




