14482 Stříbrný náhrdelník ŘETĚZOVÝ zlacený Ag 925/1000; ≥ 9,05 g
Kód: 03-14482-4604Detailní popis produktu
- Díky kvalitnímu stříbru 925/1000 s povrchovou úpravou žlutého zlata si náhrdelník uchovává svůj lesk a krásu i při každodenním nošení.
- Nastavitelná délka řetízku zajistí, že vám bude sedět přesně tak, jak potřebujete, a jemně rozzáří váš dekolt.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Jakou délku řetízku zvolit?
- Nejčastější dámské délky jsou 42 a 45 cm, avšak záleží, jak hluboko v dekoltu má žena řetízek ráda.
- Speciální prodlužovací řetízek - u náhrdelníku vám umožňuje zvolit a měnit ideální délku podle vašeho přání, aniž by bylo potřeba měnit za jiný řetízek.
- Přívěsek svou vahou stáhne řetízek hlouběji do dekoltu, než kdyby byl řetízek samotný.
- Jaké typy a délky řetízků u nás najdete?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky bez přívěsku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| ? Osazení/kámen: | Bez kamene |
| ? Barva: | Bez kamene |
| ? Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| ? Motiv: | Oválný |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ přívěsku: | S řetízkem |
| Typ řetízku: | Prodlužovací délka |
| Šířka vzoru přívěsku: | 3,8 mm |
| Orientační váha: | 9,05 g |




