14032 Stříbrné náušnice SLZA KAPKA 14,5 mm Ag 925/1000; ≥ 2,29 g
Kód: 03-14032-4141Detailní popis produktu
- Nepřehlédnutelné stříbrné náušnice ve tvaru kapek jsou výrazné, lehké a přitom působí luxusně. Říkáme jim „boule“ – a zákazníci je milují.
- Svou jednoduchostí se hodí ke každému outfitu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / puzeta |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Elegantní, Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 12 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,5 mm |
| Orientační váha: | 2,29 g |




