13941 Stříbrná souprava SMARAGDOVÁ AURA Ag 925/1000; ≥ 4,54 g
Kód: 03-13941-3859Detailní popis produktu
- Šperk je povrchově upraven vrstvou rhodia, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Náušnice na klasický pevný patent
- Háček prostrčíte uchem a hladce a bezpečně upevníte klapkou.
- Spolehlivě drží po celý den.
- Elegantní, pohodlné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy klasické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Zelená |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Geometrický, Elegantní, Hranatý |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Klasický patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| ? Výška celého přívěsku: | 20 mm |
| Výška vzoru přívěsku: | 13,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 8,5 mm |
| Výška celé náušnice: | 17 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 13,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 8,5 mm |
| Orientační váha: | 4,54 g |




