13940 Stříbrná souprava SMARAGDOVÁ KAPKA Ag 925/1000; ≥ 4,19 g
Kód: 03-13940-3873Detailní popis produktu
- Šperk je povrchově upraven vrstvou rhodia, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Zelená |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška vzoru přívěsku: | 17 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 7 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 15 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 7 mm |
| Orientační váha: | 4,19 g |




