13912 Stříbrná souprava PERLOVÝ DOTEK Ag 925/1000; ≥ 7,33 g
Kód: 03-13912-3791Detailní popis produktu
- Šperk je povrchově upraven vrstvou žlutého 14K zlata, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky / šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy pecky / šroubek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Říční perla |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| Motiv: | Symbol - Ornament, Elegantní |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška vzoru přívěsku: | 16,5 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 12 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 15 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 12 mm |
| Orientační váha: | 7,33 g |




