13858 Stříbrné náušnice ZLATÝ TROJÚHELNÍK Ag 925/1000; ≥ 1,53 g
Kód: 03-13858-3788Detailní popis produktu
- Jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněny povrchovou úpravou žlutého 14K zlata, díky které si uchovají svůj jas a lesk po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky / šroubek:
- Důmyslnější a pevnější varianta zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zašroubujete šroubek.
- Krásné a bezpečné.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice pecky / šroubek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Zirkon |
| Barva kamene: | Bílá |
| Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| Motiv: | Geometrický |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Šroubek |
| Výška vzoru náušnice: | 9,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 10,5 mm |
| Orientační váha: | 1,53 g |




