13800 Stříbrná souprava SAFÍROVÝ LÍSTEK Ag 925/1000; ≥ 2,47 g
Kód: 03-13800-3900Detailní popis produktu
- Šperk je povrchově upraven vrstvou rhodia, které dodává stříbru luxusní vzhled a zároveň ho chrání před zčernáním. Díky této úpravě si uchová svůj krásný lesk a barvu po dlouhou dobu.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Máte na co pověsit přívěsek?
- Spojte soupravu s ideálním řetízkem a vytvořte tak dokonalý luxusní dárek.
- Vyberte si z naší široké nabídky řetízků pro přívěsky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné soupravy pro ženy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Kubická Zirkonie AAA |
| Barva kamene: | Modrá |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Symbol - Ornament, Slza - Kapka |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Typ přívěsku: | Bez řetízku |
| Výška vzoru přívěsku: | 16 mm |
| Šířka vzoru přívěsku: | 9 mm |
| Výška vzoru náušnice: | 12,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 6,5 mm |
| Orientační váha: | 2,47 g |




