13724 Stříbrné náušnice OVAL visací puzeta Ag 925/1000; ≥ 3,12 g
Kód: 03-13724-3862Detailní popis produktu
- Šperk je vyroben z kvalitního stříbra 925/1000 s puncem ryzosti a chráněn vrstvou 14K zlata, která mu dodává dlouhotrvající lesk a chrání ho před zčernáním.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Pecky s puzetou:
- Jednoduché jemné zapínání, dřík prostrčíte dírkou v uchu a k upevnění zasunete puzetu.
- Jednoduché a rychlé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice visací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Bez kamene |
| Barva kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesklý, Zlaceno žlutým 14K zlatem |
| Motiv: | Oválný |
| Pro koho: | Pro ženy |
| Typ náušnice: | Pecky / Puzeta |
| Výška vzoru náušnice: | 33,5 mm |
| Šířka vzoru náušnice: | 10 mm |
| Orientační váha: | 3,12 g |




