13032 Stříbrné náušnice KROUŽKY zirkon Ag 925/1000; ≥ 1,67 g
Kód: 03-13032-4203Detailní popis produktu
- Elegantní zapínání na francouzský patent zajistí pohodlí a bezpečí při každodenním nošení.
- Vyrobené ve spolupráci s BEALIO
- Před odesláním pečlivě kontrolujeme každý šperk
Francouzský patent:
- Dřík prostrčíte dírkou v uchu a jemně zaklapnete klapku.
- Jednoduché a mladistvé.
- Váháte, jaký typ náušnice zvolit?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náušnice francouzské |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Stříbro 925/1000 |
| Osazení/kámen: | Kubická Zirkonie AAA |
| Barva kamene: | Zelená |
| Povrchová úprava: | Rhodium, Lesklý |
| Motiv: | Kulatý |
| Pro koho: | Pro ženy, Pro děti |
| Typ náušnice: | Francouzský patent |
| Výška náušnice: | 13 mm |
| Šířka náušnice: | 13,5 mm |
| Orientační váha: | 1,67 g |




