Stříbrný přívěsek KŘÍŽ velký

Kód: 03-05993-0221
612 Kč
Skladem

Výrazný stříbrný přívěsek, pěkně vyleštěný velký kříž, při jeho velikosti oceníte jedinečné odlehčení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrazný stříbrný přívěsek, který budete chtít nosit každý den. Velká oblá stříbrná plocha bude oslňovat vaše okolí. I při jednoduchosti tohoto modelu budete nepřehlédnutelní.

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křížky
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení: Bez kamene
? Barva: Bez kamene
? Povrch: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Kříž
Pro koho: Pro ženy, Pro muže
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 48 mm
? Šířka vzoru: 26 mm
? Váha: 2,85 g