Stříbrný přívěsek KŘÍŽ jemný

Kód: 03-05197-0222
310 Kč
Skladem

Jemný stříbrný přívěsek, maličký a krásně vyleštěný. Jedinečný decentní kříž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný stříbrný přívěsek, pro ty, kteří chtějí decentní přívěsek, který mohou mít na sobě každý den. Je jen na vás, jestli ho chcete mít jako maličkou tajnou připomínku, či se prezentovat minimalistickou elegancí.

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

K našim přívěskům vám vřele doporučujeme přikoupit přívěskový řetízek z naší široké nabídky.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křížky
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení: Bez kamene
? Barva: Bez kamene
? Povrch: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Kříž
Pro koho: Pro muže, Pro děti
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 25 mm
? Šířka vzoru: 11 mm
? Váha: 0,86 g