Stříbrný přívěsek ANDĚL zářivý

Kód: 03-06336-0155
Bestseller
461 Kč
Skladem

Zářivý stříbrný přívěsek. Bohatě osázený zářícími zirkony pro jedinečný třpyt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zářivý stříbrný přívěsek pro dívky a ženy. Bude vaším andělem strážným, který bude zářit na každém večírku i během všedních dnů.

Pro dokonalé slazení doporučujeme i stejný design náušnic anděl.

Andělé - název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé - archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného - a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. Křídla - Andělská křídla - ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Andělé
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení: Zirkon
? Barva: Bílá
? Povrch: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Anděl
Pro koho: Pro ženy
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 21 mm
? Šířka vzoru: 11 mm
? Váha: 1,3 g