Stříbrný přívěsek ANDĚL 3D

Kód: 03-07774-0145
Tip Bestseller
425 Kč
Skladem

Výjimečný stříbrný přívěsek. Nádherně vymodelovaná postavička anděla. Jedinečný vzhled díky mat-lesk kombinaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výjimečný stříbrný přívěsek. Překrásný anděl, kterého si každý zamiluje. Bude se na vašem krku vyjímat a bude dělat radost vám i vašemu okolí.

Andělé - název vychází z řeckého ἄγγελος angelos, to znamená posel. Andělé jsou svaté, čisté a dokonalé bytosti obdařené rozumem a svobodnou vůlí a byli stvořeni jako Boží poslové a pomocníci. Nejznámější andělé - archandělé jsou Gabriel, Michael a Rafael. A každý máme svého anděla strážného - a to je hlavní důvod, proč si darujeme tyto šperky, aby nám byli připomínkou našeho milého ochránce, který nám je vždy na blízku. Křídla - Andělská křídla - ty jsou pak symbolem právě připravenosti, pohotovosti a rychlosti.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Andělé
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení: Bez kamene
? Barva: Bez kamene
? Povrch: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Anděl
Pro koho: Pro ženy, Pro muže, Pro děti
Typ přívěsku: Bez řetízku
? Výška vzoru: 25 mm
? Šířka vzoru: 13 mm
? Váha: 1,56 g