Stříbrný náhrdelník KŘÍŽ

Kód: 03-06517-0051
Tip Bestseller
879 Kč
Skladem

Nádherný náhrdelník ve tvaru kříže. Perfektně drží tvar a díky záři zirkonů budete nepřehlédnutelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní řetízek pro dívky a ženy. Krásně vymodelovaný kříž osázený malými zirkony. Díky svému prohnutí vytváří ladný vzhled náhrdelníku. 

Kříž - je pravděpodobně nejznámnějším a nejpoužívanějším symbolem napříč věky celého lidstva. Je využíván jako znamení - označení místa setkání či památky; poznamenání si myšlenek v literatuře, které nás zaujali či rozrušili; střetem či prolnutím dvou různých proudů jako je mužství/ženství či duše/tělo; průsečíkem; křižovatkou; nebo mučícím nástrojem... Na vyšší a důležitější roly byl pozdvižen díky událostem na Kalvárii a vykupitelským činem Pána Ježíše Krista, který svou smrtí a zmrtvýchvstáním přinesl lidem spásu.

Rhodium je drahý kov, který je mimořádně chemicky odolný. Využíváme rhodium pro povrchovou úpravu, neboť tak zabraňuje černání a žloutnutí stříbra, což je však přirozená vlastnost stříbra. Rhodium také do značné míry zabraňuje alergické reakci na stříbro. A navíc díky rhodiu stříbro vypadá jako bílé zlato, neboť povrchová úprava bílého zlata je také rhodium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náhrdelníky s přívěskem
Záruka: 2 roky
? Materiál: Stříbro 925/1000
? Osazení: Zirkon
? Barva: Bílá
? Povrch: Rhodium, Lesklý
? Motiv: Kříž
Délka: 40+5 cm
Pro koho: Pro ženy
Typ přívěsku: S řetízkem
? Šířka vzoru: 40 mm
? Výška vzoru: 11 mm
? Váha: 3,28 g